Jak postupuji

při ošetření?

Ošetření každé klientky je individuální, trvá přibližně 90 minut a začíná odlíčením a čistící masáží spojenou s ošetřením jemným peelingem. Tento peeling odstraní odumřelé buňky a zajistí prostupnost pleti pro následné ošetření. Dále provádím hloubkové čištění pleti, úpravu a barvení obočí, barvení řas a depilace v obličeji dle Vaší individuální potřeby. Následuje aromatická olejová masáž obličeje, krku, šíje a dekoltu, které jsou příjemným zážitkem a velmi důležitou částí ošetření pleti. Relaxace pokračuje při aplikaci masky a celé ošetření je zakončeno pleťovým krémem. Po domluvě s klientkou lze zařadit ošetření různými přistroji dle typu pleti a preferenci požadavků klientky.

Přepište minulost svojí pleti.

Stejně tak jako stavba domu začíná od základů, i obnova pleti by měla začínat od spodních vrstev, a proto tu máme originální DermaPen 4, který umožňuje dlouhodobou rejuvenaci a vyřešení akutních problémů pleti. Díky možnosti kombinovaných terapií jsme schopni dosáhnout dramatických výsledků ve velmi krátkém čase, a to nejen u stárnoucí pleti, ale také pigmentací, alopecie, akné, rosacey a různých forem jizev.

Jak DermaPen 4 funguje?

Zařízení vytváří v pleti za pomoci 16 sterilních jednorázových jehliček tisíce kanálků, které zapříčiní spuštění přirozené imunitní reakce těla a aktivaci růstových faktorů. Tento proces pomáhá normalizovat obnovu kožních buněk, podporuje tvorbu nového kolagenu a celkově posiluje obranyschopnost pleti.

DermaPen 4 je výsledkem mnohaletého výzkumu v oblasti dermatologické a dermokosmetické péče. Jedná se o nejpokročilejší, nejbezpečnější a nejrychlejší mikrojehličkovací zařízení na trhu.

Originál je jen jeden.

DermaPen 4 vytváří v pleti až 1920 kanálků za sekundu, což je o 104% více než u konkurenčních zařízení. Tento výkon umožňuje bezkonkurenční penetraci aktivních látek, minimální dobu hojení a diskomfort při ošetření.

ACM (anti-contamination management)

Tato technologie zabraňuje zpětnému nasátí roztoku do nástavce během ošetření a zajišťuje tak maximální sterilitu a bezpečnost.

RFID je revoluční technologie, která automaticky kalibruje správnou hloubku vpichu během ošetření. Šestnáct jehliček zasazených do nástavce podle nového ISO geometrického algoritmu zajišťuje přesnou aplikaci a komfort při ošetření

AOVN technologie

zajišťuje bezkonkurenční výkon motoru až 7200 ot. / min. Ošetření je tak velmi rychlé, přesné a nehrozí oproti konkurenci poškození pleti. Díky tomuto výkonu je DermaPen 4 jediné pero na světě se speciálním programem na jizvy, který umožňuje penetraci až do 3 mm.

individuální program

Budoucnost začíná zde.

Ošetření DermaPen 4 lze podstoupit jednorázově, jako silně regenerační péči, nebo jako součást léčebného plánu, který vám na míru sestavím.

Před každým ošetřením vás odlíčím a pleť vydezinfikuji. Následně provedu drenážní masáž speciálním nástavcem, který pleť na ošetření připraví. Samotný zákrok trvá zhruba 7 minut a provádí se bez lokální anestézie. Na zklidnění pleti je aplikována chladivá hydratační maska.

Pokud řešíte problémy jako například akné, hyperpigmentaci, alopecii, rosaceu, hluboké vrásky, strie, jizvy a další, doporučujeme rezervovat si termín na vstupní dermokosmetickou konzultaci, kde s vámi  proberu všechny varianty léčby, předběžnou délku řešení, provedu vás jednotlivými kroky a sestavím plán. Rozhodnutí kdy začnete je už na vás.

Lash Lifting a lash botox – přirozené natočení vlastních řas, řasy budou opticky delší, silnější a vyživené botoxovým sérem.

Efekt vydrží 4-8 týdnů, vždy podle toho jak vlastní řasy dorůstají.

Metoda dlouhodobě zlepšuje kvalitu přírodních řas a jejich přirozený vzhled, zakřivení, zvýraznění a lesk. Přírodní řasa se stává silnější a objemnější.

PŘED OŠETŘENÍM

PO OŠETŘENÍ

DEPILACE LUXUSNÍMI VOSKY LYCON

LYCON je světovým lídrem v oblasti odstraňování chloupků voskem již od roku 1978 a je volen odborníky jako produkt nejvyšší kvality. Jako jediný vosk na světě obdržel certifikaci ISO a zvítězil na British Beauty Awards 2014 v kategorii depilačních přípravků. LYCON má věrné fanoušky mezi celebritami Victoria Beckham nebo Siena Miller. Australské krémové vosky LYCON s unikátní technologií oxidu titaničitého se aplikuje na olejem ošetřenou pokožku, což zajišťuje její 100% ochranu a péči i během depilace. Nemusíme se již starat o jakékoliv podráždění díky použití těch nejkvalitnějších přírodních ingrediencí, nízké teplotě tání a mimořádným výživovým vlastnostem těchto vosků. Vosky jsou nezvykle pružné, ohebné a lehko uchopitelné. Unikátní vosky LYCON efektivně odstraňují chloupky již od 1 mm a vždy dosáhnou výsledku celkově hladké pokožky. Celý systém je nastaven tak, aby ošetření bylo efektivní a bezbolestné, nezpůsobuje podráždění ani zarudnutí.

PRAVÁ BRAZILSKÁ DEPILACE
– znamená kompletní odstranění chloupků. V Evropě se pod pojmem brazilské depilace označuje i taková depilace, při které se v pubické oblasti ponechá ochlupení tvořící určitý tvar, nejčastěji v podobě nízkého proužku (landing strip) nebo trojuhelníku (triangle)
Při BRAZIL HOLLYWOOD jsou pak chloupky odstraněny úplně.
Varianta BIKINI je odstranění chloupků v oblasti třísel.
Varianta BIKINI TANGA – jsou chloupky odstraněny i v horní části zadních partií.

PROČ ZVOLIT DEPILACI AUSTRALSKÝMI VOSKY LYCON?

– používá se samostržný krémový vosk Creme de la Creme – krémová substance, která nestéká
– odstraňuje chloupky již od délky 1 mm
– možno aplikovat 5-6x na právě epilovanou pokožku, je extrémně šetrný
– jako jediný vosk na českém trhu se aplikuje na olejem ošetřenou pokožku
– 100 % ochrana pokožky a už žádná pigmentace
– nízká pracovní teplota 50-55 stupňů C
– používán po celém světě ve špičkových salonech a spa (65 zemí)
– na trhu od roku 1978 – dlouholetá tradice a prověřená kvalita
– nejméně bolestivý vosk na trhu
– výsledek hladké pokožky bez chloupků vždy zaručen
– vyroben pouze z těch nejkvalitnějších přírodních ingrediencí – už žádná zarudlá pokožka či alergické reakce, výborný pro klienty s citlivou pletí či těhotné dámy
– redukuje zarůstání chloupků
– vítěz v kategorii epilačních přípravků na British Beauty Awards 2014 a 2015

KONTRAINDIKACE:
– plísňové infekce
– virové infekce
– křečové žíly
– nedávné operace, jizvy, oděrky a otevřené rány
– ekzém, svrab, opary, akné
– diabetici

DOPORUČENÍ PŘED DEPILACÍ:
– pokud se holíte, nechte chloupky před první epilací dorůst na délku 4-5 mm
– pokud máte delší, poradíme si s nimi v salonu
– chloupky rostou v různých fázích. Je tedy důležité, aby všechny chloupky prorostly nad pokožku a i ty nejkratší, od délky 1 mm mohly být do vosku zapracovány, tak docílíte efektu hladké pokožky
– depilaci opakujte každých 4-6 týdnů
– po 10/14 dnech od depilace začněte provádět peeling 1x týdně, tím omezíte zarůstání chloupků

NÁSLEDNÁ PÉČE 24-48 HODIN PO PROVEDENÉM OŠETŘENÍ
– vyhýbat se horké sprše, koupelím, sprchám
– používáním jiných přípravků na ošetření než těm doporučeným
– UV zářením, solárií
– opalovacím přípravkům či nástřikům
– cvičení nebo plavání, to způsobuje nadměrné pocení, to může následně ucpat póry a může způsobit zánět
– používání upnutého prádla či prádla z umělých materiálů

THERMAGE

 Frakční radiofrekvence zacílí radiofrekvenční energie ke kolagenovým vláknům. Frakční radiofrekvence se stává po ablativních frakčních CO2 laserech a neablativních erbiových fotorejuvenačních laserech nejsilnějším nástrojem pro omlazení pokožky a redukci jizev a strií s minimem bolesti, rekonvalescence a maximálními účinky.

Tento přístroj využívá neinvazivní radiofrekvence za účelem dodání tepelné energie do podkoží, ve kterém pomáhá regenerovat kolagenPleť se stává pevnější a zlepšuje se její textura. Následkem těchto změn dochází k redukci vrásekzmenšování pórů a ke zlepšení elasticity obličeje. Přístroj využívá maximálního efektu a minimalizuje poškození epidermis.  

Výsledkem tohoto neinvazivního liftingu je změlčení vrásek a tvorba nového kolagenu v pleti. Již jedno ošetření nastartuje proces celkové regenerace a tvorbu nového kolagenu v pleti. V dalších 2 měsících se pokožka dále zpevňuje. 

 •     Ošetření oválu obličeje:
  – zpevnění kontur
  – zlepšení textur celé tváře
  – redukuce vrásek a povadlé pokožky
  – vytažení povislých tváří
  – vypnutí kůže v oblasti lícních kostí a tváří
  – zmenšení podbradku a spodní části obličeje
 • Ošetření očního okolí:
  – zpevňuje a vyhlazuje pokožku dolních a horních víček
  – odstraňuje pokleslá víčka
  – zjemňuje mimické vrásky a vyhlazuje pokožku v okolí očí
  – redukuje váčky pod očima
 • funguje na principu energie vysílané do hlubokých vrstev kůže. Zvýšená teplota aktivuje a stimuluje fibroblasty – buňky produkující kolagen.Následkem toho je přestavba stávajících kolagenových vláken a postupem času tvorba vláken zcela nových.
 • Viditelný liftingový efekt nastupuje bezprostředně po ošetření a v několika následujících měsících sílí. Efekt tak nastupuje pozvolna
 • K vzniku prvních nových vláken dochází cca za 4 týdny po ošetření. Tvorba nového kolagenu dále probíhá po dobu až 12 měsíců, efekt jednoznačného omlazení je viditelný po dobu až 10 let. 

 nemá mezi neinvazivními metodami alternativu ani srovnání – žádný jiný zákrok neaplikuje energii a neprohřívá tkáň tak hluboko!

 • Tím, co rozhoduje o pružnosti pokožky, výskytu vrásek a celkové podobě pleti je kolagen. S přibývajícím věkem ale kolagenová vlákna ztrácí svou elasticitu a již od dvaceti let věku začínají ochabovat a dávat prostor projevům stárnutí.
 • Unikátnost ošetření tkví v tom, že nezpevňuje pleť jen na povrchu, ale působí zejména v hlubokých vrstvách kůže, na kterých při jakémkoliv liftingu pokožky záleží nejvíce. Žádná jiná neinvazivní metoda do hlubokých struktur kůže neproniká, a tudíž není schopná dosáhnout tak markantních výsledků. Je tak účinnější než jakýkoliv laser a komplexnější než jakákoliv manuální technika korekce vrásek či pozvednutí kontur.Výsledky, kterých ošetření dosahuje, jsou přitom srovnatelné s plastickou operací, a to bez jakékoliv zátěže pro tělo nebo jakékoliv rekonvalescence.
 • Už od pětadvacátého roku života začínají totiž tato vlákna pozvolna povolovat a ztrácet svou pružnost, čímž dochází k viditelným projevům stárnutí, k povadlosti pokožky a ke vzniku vrásek. Tepelnou stimulací vlákna opětovně posilují a buňky vytvářejí velké množství nového kolagenu, který pokožku zpevňuje a zpružňuje. Nedochází přitom k narušení svrchních vrstev kůže, není proto nutné se po ošetření nijak omezovat.

A na první stránku dát místo chemického peelingu

THERMAGE

Neinvazivní ošetření pleti, při kterém se díky tepelné energii v podkoží pomáhá regenerovat kolagen. Dochází k redukci vrásek, zmenšování pórů a zlepšení elasticity obličeje. Efekt vydrží až tři roky!

– odlíčení pleti, povrchové a hloubkové čištění pleti včetně dekoltu
– barvení obočí dle potřeby a úprava obočí voskem
– ošetření ultrazvukovou špachtlí včetně zapracování sér do pokožky
– ošetření vysokofrekvenční plazmou ke stimulaci pleti a dokončení čistícího procesu
– ošetření radiofrekvenčním přístrojem ke stimulaci kolagenu pleti a vypnutí a prozáření pleti
– masáž obličeje, šíje,dekoltu
– aplikace masky, sér a použití LED přístroje na zapracování použitých přípravků polarizovaným světlem dle požadovaných druhů účinku
-speciální péče o ruce a parafínová lázeň
– závěrečné použití krému dle druhu účinku

Velmi účinné hloubkové čistění pleti, mikromasáž buněčného povrchu a tím dochází k vyhlazení vrásek a rozjasnění pleti

 

Relaxace, jemným působením na mimické svaly zmírňuje únavu a příznivě ovlivňuje nervovou soustavu